Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Студенти Наукове товариство
Document Actions

Наукове товариство

Наукове товариство студентів та аспірантів ННК «ІПСА»

Наукове товариство студентів та аспірантів ННК «ІПСА» (НТСА ННК «ІПСА») – організація студентів та аспірантів інституту, основними цілями якої є:

    формування успішної людини – випускника ННК «ІПСА»;

  • сприяння науковій та творчій роботі студентів та аспірантів, створення можливостей для їх ефективної роботи та розвитку.

Наукове товариство студентів та аспірантів ІПСА є секцією наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ». У рамках НТСА ІПСА діє група ризик-менеджменту - RMG - об’єднання студентів, що займаються розробкою та вирішенням задач із банківської сфери, реалізовують проекти з реальної банківської практики, налагоджують контакти з банками. Банки-партнери групи надають можливість студентам проходити практику у своїх відділах та працевлаштовують випускників.

НТСА ІПСА організовує семінар «Сучасні мови програмування. Алгоритми», на якому розглядаються сучасні напрямки в програмуванні, проводяться семінари, організовуються лекції, які готують студенти, що поглиблено займаються програмуванням.

Організовується ряд масштабних науково-навчальних заходів, серед яких міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Системний аналіз та інформаційні технології» (САІТ), що була започаткована в 1998 році і проводиться щорічно, конкурс студентських робіт «Фінансові інформаційні та аналітичні технології» (ФІАТ), що відбувається з 2004 р, олімпіади з алгебри та аналізу, командного програмування ACM. НТСА ІПСА підтримує та розробляє міжнародні проекти, зокрема ефективно співпрацює з Вільнюсським державним університетом.

Серед проектів НТСА ІПСА – організація літньої школи з системного аналізу, проведення олімпіад по предметам, що є профільними в ННК «ІПСА», розвиток руху ACM, створення інформаційного простору ІПСА, розвиток міжнародної співпраці, зокрема програм обміну для студентів.

Голова НТСА входить до скаду Вченої Ради інституту. Представники НТСА входять до Стипендіальної комісії інституту.

Членом НТСА ІПСА може стати будь-який студент, що бажає займатися наковою, творчою або організаційною роботою.

Наші контакти.

Адреса: 14 корпус НТУУ «КПІ», кім. 50

тел. 599 5267, 454 9243

e-mail: ssa@ntu-kpi.kiev.ua