Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Абітурієнтам Тренінги EPAM
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

EPAM: тренінги

Java, Software Testing, Software Testing Automation

Бажаєш отримати не лише ґрунтовну академічну освіту, а й оволодіти найсучаснішими технологіями?

Є технічні знання, але не вистачає практичних навичок?

Мрієш працювати в IT компанії, але не маєш досвіду роботи?

Є рішення! Приєднуйся до спільної програми ММСА та EPAM Systems!

Вже 8 років на кафедрі ММСА спільно з компанією EPAM проводяться безкоштовні курси за напрямками "Розробка на Java" і "Тестування ПЗ", які користуються шаленою популярністю. Наприклад, минулого року кількість бажаючих навчитись писати на Java сягнула майже 700 осіб. Мистецтво тестування ПЗ забажали опанувати близько 600 юнаків та дівчат. А на нещодавно відкритий курс «Автоматизоване тестування програмного забезпечення» записалось майже 150 студентів.

Що це дає?

  • Розуміння як використовувати отримані знання на практиці;
  • Досвід вирішення реальних завдань максимально наближених до вимог ринку;
  • Лайфхаки від провідних спеціалістів, які перевернуть ваше уявлення про код;

І найголовніше – для найкращих студентів курсів - можливість працевлаштування в EPAM Systems! (Тільки за 2015 рік більше 30 студентів ННК ІПСА отримали позицію Junior в компанії.)

Що для цього потрібно?

Для зарахування на курси необхідно скласти вступне випробування з англійської та фахове тестування. Нічого такого, з чим не впорався б справжній студент ММСА ;)

Кількість груп та їх розмір щороку змінюється в залежності від потреб компанії, тож встигни приєднатись!

Записатися на вступне тестування на тренінги

Відгуки наших студентів - випускників курсів:

"Курсы позволили мне получить интересную и перспективную работу в тестировании"

"Курс був досить інтенсивний. Було багато задачок, а не лише теорія. Для студентів це звичний режим роботи. Можливо для працюючих людей цей режим менш підходящий, бо деякі домашки величезні. За 3 місяці в нас дійсно вклали багато інформації, особливо практичної. Цінність частини матеріалу стала зрозумілою вже в процесі реальної роботи, проте особисто мені знань  з курсіів  вистачило, щоб відразу влаштуватися джуніором функціонального тестування. І на моєму ж  першому  проекті знадобилися отримані знання з автоматизації  та програмування.

Курс постійно змінуєть під потреби ринку, зараз стало набагато більше матеріалу присвяченому автоматизації. Я вважаю, що дуже корисним є те, що викладають на курсах тренери, які є і викладачами кафедри та вміють доступно пояснити будь-який матеріал, але й одночасно вони працюють в ІТ компаніях і як практики орієнтуються в сучасних потребах ринку. Дякую!"

"За 7 недель тренинга я полностью повторил теорию тестирования (и закрепил её домашними заданиями), а также:
1.       изучил основы XPath и CSS, в объеме, достаточной для написания автотестов;
2.       начал писать осмысленный код на Java;
3.       получил опыт работы с Eclipse IDE;
4.       научился непосредственно писать автотесты;
5.       изучил основы паттерна Page Object;
 
Все вышеизложенное помогло мне пройти собеседование в компанию Епам на позицию тестировщика-автоматизатора, а также понять, в каком направлении развиваться в дальнейшем. Считаю эти курсы отправной точкой в своей карьере."

"Я в 2013 году закончила курсы Епама. Могу сказать одно- они мне помогли осуществить одну из моих самых заветных мечт - стать востребованным тестировщиком и работать в большой  IT компании.
Во время обучения ты расставляешь все знания по полочкам, узнаешь много нового и понимаешь что ты способен на много большее чем ты думал. Был огромный стимул учить, делать, понимать, знать и уметь! Безумно благодарна Марине Дидковской за то, что она не только дает колоссальные знания и навыки, но и вселяет веру в самого себя, после чего тебе ничего не страшно и все собеседования тебе даются легко. Работая уже более двух лет в Епаме я до сих пор придерживаюсь советов, которые когда то нам Марина давала на курсах. Даже писать отзыв безумно приятно, большая благодарность и самые яркие воспоминания."