Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Власюк Г. Г.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

Власюк Г. Г.

Власюк Ганна Григорівна — д.т.н., проф., завідувач кафедри звукотехніки та реєстрації інформації (з 2009 р.), декан міжнародного факультету (з 2005 р.), декан факультету довузівської підготовки ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» (з 1999 р.).

Член Експертної ради при ДАК з підготовки іноземних громадян та громадян України до вступу у ВНЗ. Член спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 Київського національного університету будівництва і архітектури.

Закінчила з відзнакою факультет інформатики та обчислювальної техніки Київського політехнічного інституту за спеціалізацією автоматизовані системи керування у 1978 р.

Працювала інженером в Інституті електродинаміки НАНУ. У 1966 вступила до аспірантури на кафедру математичних методів системного аналізу Київського політехнічного інституту і захистила кандидатську дисертацію у 1990 за спеціальністю управління в технічних системах. Після закінчення аспірантури направлена на кафедру нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Київського політехнічного інституту на посаду асистента. Упродовж 1994 проходила стажування в КПІ/IBM Центрі інтегрованих комп’ютерних технологій. Стажування поєднувала з пошуковою науковою роботою у галузі розробки нових методів геометричного моделювання ліній та поверхонь з монотонною змінною диференціальних характеристик та з використанням кривих скінченних сум. Докторську дисертацію захистила у 2001. Вчене звання професора отримала у 2002. Навчання в докторантурі за дорученням ректорату поєднувала з відповідальною адміністративною роботою — з 1995 три роки поспіль працювала відповідальним секретарем Приймальної комісії НТУУ «КПІ».

Має понад 100 публікацій, в тому числі 1 монографія, 2 підручники, 3 навчальних посібники, 1 авторське свідоцтво.