Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Снарський А. О.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

Снарський А. О.

Снарський Андрій Олександрович — д.ф.-м.н., проф., професор кафедри загальної і теоретичної фізики НТУУ «КПІ», член Українського фізичного товариства, академік Міжнародної термоелектричної академії, професор кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» (за сумісництвом).

У 1972 р. закінчив фізичний факультет Чернівецького університету. В 1976 захистив кандидатську дисертацію, в 1991 — докторську. З 1992 — професор. З 1975 працює в КПІ, нині — на кафедрі загальної і теоретичної фізики.

Основні наукові інтереси: термодинаміка, термоелектричні струми і їх застосування; теорія протікання, кінетичні процеси в макроскопічно неоднорідних, анізотропних і нелінійних середовищах, феромагнітні композити з гістерезисом; теорія детермінованого хаосу і теорія фракталів; неруйнівний контроль і технічна діагностика магістральних газо- і нафтопроводів.

Наукові дослідження відзначені грантами: Міжнародного наукового фонду Сороса (1991, 1993, 1999); Міановського (Польща) (2002); DAAD (академічного обміну) (Німеччина) (2002).

Член Міжнародної термоелектричної академії, Міжнародної академії холоду, Міжвідомчої наукової ради з проблем фізики твердого тіла Національної академії наук і Міністерства освіти і науки України.

Автор понад 100 наукових праць, зокрема 3 монографій, у тому числі: «Процеси переносу в макроскопічно невпорядкованих середовищах» (у співавт. — Безсуднов И.В., Севрюков В.А.) (2007); «Новітні методи прикладної фізіки і математики в інженерних дослідженнях» (у співавт. — Карпаш О.М., Райтер П.М., Карпаш М.О.) (2008); «Интернетика — навігація в складних мережах» (у співавт. — Ландэ Д.В., Безсуднов И.В.) (2009); «Вступ у нелінійну динаміку. Хаос і фрактали» (у співавт. — Гринченко В.Г., Мацыпура В.Т.) (2006, 2007, 2010); «Фрактали. Від подиву до робочого інструменту» (у співавт. — Гринченко В.Г., Мацыпура В.Т.) (2013).
http://intellect.zitf.kpi.ua/profile/sao96