Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Шубенкова І. А.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

Шубенкова І. А.

Шубенкова Ірина Анатоліївна — к.ф.-м.н., доц., доцент кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА».

Закінчила механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка (кафедра диференціальних рівнянь) у 1982 р. З 1976 по 1996 працювала в Інституті кібернетики імені В.М.Глушкова АН України (відділ чисельних методів оптимізації). У 1996 захистила кандидатську дисертацію на тему «Алгоритм модифікованого ортогонального спуску та моделювання вантажозабезпечення трубопроводів» під керівництвом д.ф.-м.н., проф. Б.М.Пшеничного за спеціальністю 01.05.02 — математичне моделювання та обчислювальні методи. З 1996 по 2012 працювала в ННК «ІПСА» на посадах н.с. та ст.н.с. відділу чисельних методів оптимізації. З 2012 — доцент кафедри математичних методів системного аналізу.

З 2008 — координатор інтегральної навчальної програми підготовки магістрів та кандидатів наук «Сталий розвиток та державне управління: глобальний та регіональний контексти», з 2010 — заступник декана факультету другої вищої та післядипломної освіти ННК «ІПСА» з питань цієї програми.

Викладає лекції з курсу «Чисельні методи», «Інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень», «Методи прийняття рішень в умовах конфлікту», «Основи сталого розвитку суспільства», «Основи маркетингу».

Наукові дослідження проводить в області варіаційних нерівностей та методів оптимізації.

Керівник атестаційних робіт студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Магістр».

Нагороджена відзнакою «Відмінник освіти» (2009).

Автор понад 40 публікацій наукового та навчально-методичного характеру. Серед них: «Об усовершенствовании метода решения вариационных неравенств» (у співавт. — Александрова В.М.) (2013); «Комбинированная штрафная функция для построения различных методов решения нелинейных задач условной оптимизации» (у співавт. — Соболенко Л.А., Ненахова С.Г.) (2013).
http://intellect.mmsa.kpi.ua/profile/hia9