Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Назарчук І. В.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

Назарчук І. В.

Назарчук Ірина Василівна — старший викладач кафедри математичних методів системного аналізу.

Закінчила факультет систем управління Київського політехнічного інституту в 1980 р. за спеціальністю «Прикладна математика».

З 1983 працювала на посаді молодшого наукового співробітника кафедри обчислювальної техніки в інженерних та економічних розрахунках та науково-дослідної лабораторії АПРОДОС. З 1988 — науковий співробітник Київського відділу інституту геології та розробки паливних копалин. З 1992 — вчитель інформатики середніх загальноосвітніх шкіл № 76 та №142. З 2000 — асистентом, а з 2003 по тепер — старший викладач кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ».

Викладає лекції та проводить заняття з комп’ютерного практикуму з курсів навчальних дисциплін «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Алгоритмізація та програмування», «Програмування».

Автор 1 навчального посібника та 10 навчально-методичних вказівок до комп’ютерних практикумів, контрольних та самостійних робіт студентів.

Керівник атестаційних робіт випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр». Секретар Державної екзаменаційної комісії кафедри математичних методів системного аналізу з напряму 6.050101 «Комп’ютерні науки».

Член організаційних комітетів VII та VIII міжнародних відкритих олімпіад з програмування ім. С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN». Куратор команд ряду студентських міжнародних та вітчизняних олімпіад з програмування.
http://intellect.mmsa.kpi.ua/profile/niv15