Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Викладачі Мальцев А. Ю.
Навігація
Вхід


Ви забули пароль?
 
Document Actions
  • Send this page to somebody
  • Print this page
  • English
  • Русский
  • Українська

Мальцев А. Ю.

Мальцев Антон Юрійович — к.ф.-м.н., доц., доцент кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ».

Вищу освіту здобув в ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ». Диплом отримав у 2000 р. З 2001 по 2004 навчався в аспірантурі Київського Політехнічного Інституту та працював головним спеціалістом Управління Інформаційних Технологій Міністерства Економіки та з питань Європейської Інтеграції України. В 2005 під керівництвом професора Ю.В Богданського захистив кандидатську дисертацію «Еволюційні рівняння із суттєво нескінченновимірними операторами» (спеціальність 01.01.01 — математичний аналіз). З 2005 працює асистентом, а з 2008 по теперішній час — доцентом кафедри математичних методів системного аналізу.

Область наукових інтересів: функціональний аналіз та його застосування; диференціальні рівняння в нескінченновимірних просторах; аналіз Леві та суттєво нескінченновимірні оператори.

Читає лекції та проводить практичні заняття з навчальних дисциплін: «Лінійна алгебра», «Математичний аналіз», «Рівняння математичної фізики» «Диференціальні рівняння».

Автор(співавтор) навчально-методичної літератури: «Конспекту лекцій з лінійної алгебри» «Невласні інтеграли», «Методичні вказівки до самостійної роботи з математичного аналізу», «Методичні вказівки до виконання розрахункових робіт з математичного аналізу»

Наукові праці — в галузі суттєво нескінченновимірного аналізу. Особливо відмічаються: «Еволюційні суттєво нескінченновимірні рівняння» (2004); «Властивості розв’язків задачі Коші для еволюційних суттєво нескінченновимірних рівнянь» (2004); «Cauchy problem for the evolutionary essentially infinite-dimensional equations on a surface in Hilbert space» (2005); «Задача Коші для рівняння із суттєво нескінченновимірним еліптичним оператором, збуреним векторним полем, що залежить від часу» (2004); «Задача Коші для нестаціонарного суттєво нескінченновимірного диференціального рівняння» (2013).
http://intellect.mmsa.kpi.ua/profile/may1